Електропостачання — одна з найважливіших інженерних систем будівлі, оскільки без нього більшість інших елементів інфраструктури об’єкта виявляється непрацездатною.  

Внутрішня система електропостачання — це система, призначена для правильного розподілу електричної напруги від джерела живлення до техніки, що його споживає, різного устаткування й електроприладів.

Внутрішнє електропостачання на самому об’єкті починається з ввідного розподільчого пристрою (ВРП), встановленого в електрощитовому приміщенні будівлі, живлення якого здійснюється від муніципальної системи загального електроживлення. ВРУ є «серцем» електромережі будівлі, об’єкта, який устаткований різним комутаційним обладнанням для захисту кабельних ліній і системи внутрішнього електропостачання в цілому.

Усі без винятку мережі електропостачання базуються на кабельних лініях різноманітних перетинів і марок. Розібратися в такій складній кабельній системі можуть тільки справжні професіонали, що розрізняють лінії не лише за призначенням, але і за групами та характеристиками. Уся внутрішня кабельна система подає електроживлення від ВРП до поверхових електрощитів, щитів живлення ліфтів, силового обладнання вентиляції, кондиціонування, насосного обладнання та інших електроприймачів.

Траси розподільної мережі проходять по стояках (вертикальних конструкціях), окремими ділянками можуть прокладатись за допомогою спеціальних кабельних конструкцій: лотків, коробів, труб.

Поверховий щит (розподільчий) — це набір комутаційного обладнання для захисту кабелів, обладнання, для автоматичного і дистанційного керування різними процесами, для безпеки життєдіяльності людини. За допомогою розподільних щитів живляться:

  • ті ж щити, квартири, офіси — через розеткову мережу;
  • різноманітне промислове обладнання, якщо це виробництво;
  • різне обладнання систем освітлення будівлі;
  • різноманітне інше обладнання і процеси, що потребують живлення електромережі та керування.

Компанія «Енергетик» виконує повний спектр електромонтажних робіт будь-якої складності на високому рівні у житлових, громадських і промислових будівлях, і спорудах з використанням найновішого сучасного електротехнічного обладнання та технологій.

До складу компанії входять фахівці, які мають профільну освіту і великий досвід роботи у своїй галузі, що дозволяє з упевненістю говорити про 100% надійність усіх робіт, які вони виконують. На всі електромонтажні роботи, виконані майстрами, дається гарантія, а також після закінчення монтажу проводиться комплекс пусконалагоджувальних робіт, з якими ви можете ознайомитись у нашому розділі. Плюс, уся виконавча документація, яка охоплює:

  • креслення з усіма планами електроосвітлення та живлення силового електрообладнання у паперовому та за необхідності в електронному вигляді формату AutoCad – DWG;
  • акти прихованих робіт;
  • акт випробувань кріплення світлотехнічного обладнання;
  • сертифікати обладнання;
  • протоколи випробувань кабельно-провідникової змонтованої системи.