Компанія «Енергетик» встановлює охоронні системи відеоспостереження на об’єктах будь-якої складності. Ми пропонуємо високоякісну інсталяцію відеоспостереження кращих світових виробників.

до наших послуг входять:

  • Професійне проєктування відеоспостереження..
    Це — найвідповідальніший етап побудови будь-якої відеосистеми. При проєктуванні слід врахувати всі особливості об’єкта, побажання замовника до функціональних можливостей обладнання, на якому буде встановлена ​​система відеоспостереження.

  • Інсталяція відеоспостереження.
    Щоб відеосистема працювала ефективно, важливо використовувати якісне і сумісне обладнання. Ми пропонуємо аналогове і цифрове відеоспостереження. Ми підбираємо обладнання, яке максимально підходить для ефективного вирішення поставлених замовником завдань. Усе обладнання відеоспостереження відповідає сучасним стандартам надійності та якості. Додатково всі пристрої проходять тестування у компанії «Енергетик». Установка і підключення відеоспостереження, монтаж камер, відеореєстраторів, моніторів та інших пристроїв виконується у чіткій відповідності з проєктом.

  • Побудова комплексних систем безпеки.
    Щоб забезпечити повну безпеку, відеоспостереження часто інтегрують з іншими охоронними системами. Коли об’єднуються cctv відеоспостереження, система контролю та управління доступом та охоронно-пожежна система, усі ці системи починають працювати як єдине ціле, і керуються єдиним програмним забезпеченням.

  • Модернізація та обслуговування відеосистеми що працює.

Для переходу на більш сучасне відеоспостереження не обов’язково повністю перебудовувати охоронну систему, досить інтегрувати в неї цифрові пристрої. Однак найсучасніше обладнання системи відеоспостереження потребує професійного обслуговування. Профілактичні заходи компанією «Енергетик» проводяться якісно й у встановлені терміни.