Електролабораторія в Києві «Енергетик» / Електролабораторія Київ

До Ваших послуг електромонтажна компанія «Енергетик» | Електролабораторія в Києві

Компанія «Енергетик» — це стабільна компанія, яка динамічно розвивається і входить до числа лідерів на ринку будівельних послуг України.

Основними напрямками діяльності компанії є надання послуг з проєктування, будівництва, ремонту та реконструкції об’єктів промислового, адміністративного та житлового призначення, а також власне виробництво електрощитового обладнання, яке є результатом роботи кваліфікованих фахівців і згуртованого колективу.

На сьогодні компанія «Енергетик» має в собі п’ять електромонтажних ділянок, пусконалагоджувальну лабораторію, цех з виробництва електрощитового обладнання, проєктний відділ, кошторисний відділ, відділ матеріально-технічного забезпечення, виробничо-технічний відділ та електролабораторію в Києві.

Компанія «Енергетик» прекрасно зарекомендувала себе упродовж всієї діяльності та є гарантом високої якості й передових технологій.

У розпорядженні компанії — власна виробничо-технічна база, висококваліфіковані інженери та робітники, будівельні машини й механізми, завдяки яким можливе виконання повного циклу електромонтажних робіт будь-якого рівня складності, а також робот з проєктування електромереж, слабкострумових систем і щитового обладнання з використанням сучасних будівельних технологій і якісних матеріалів від провідних вітчизняних і закордонних виробників.

Компанія «Енергетик»  має власні складські приміщення, що дозволяє підтримувати широку складську номенклатуру в постійній наявності.

Наші фахівці завжди нададуть кваліфіковану консультацію щодо комплексу послуг, які пропонує й виконує компанія.