Компанія «Енергетик» являється гідним прикладом фірми-інсталятора найсучасніших автоматичних систем (установок) пожежогасіння, що спеціалізується в сфері проектування та монтажу АСПТ. За цей час автоматичні системи пожежогасіння були спроектовані і встановлені на площах мають різну складність і тип пожежогасіння.

Автоматичні системи пожежогасіння – найбільш ефективний засіб боротьби з пожежами. На відміну від ручних систем, вони забезпечують оперативну й результативну локалізації загорянь з мінімальним ризиком для життя і здоров’я. 

Пам’ятайте, що при розробці АСПТ, їх проектуванні, монтажу, налагодженні та сервісному обслуговуванні необхідно строго дотримуватися ряду діючих нормативних документів. Будьте пильні при виборі постачальника АСПТ: всі роботи повинні проводитися фахівцями однієї компанії, яка надасть гарантії і буде нести відповідальність за спроектовану і поставлену автоматичну систему пожежогасіння.

В арсеналі пропозицій компанії «Енергетик» є практично всі найбільш вдалі й ефективні рішення автоматичних систем пожежогасіння від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників. Ми забезпечуємо повний комплекс робіт: проект системи пожежогасіння, професійна установка пожежогасіння, обслуговування систем пожежогасіння. Наша компанія пропонує установку передових засобів пожежогасіння, таких як порошкові, сплінкерне, аерозолі, газові та інші.

Клієнтами компанія «Енергетик» стали компанії, що працюють в галузях автомобілебудування, електроніки, фармацевтики, телекомунікацій, банківській сфері та інших. Це є найкращим доказом якості виконаних робіт.