Наразі компанія «Енергетик» пропонує виключно високотехнологічні рішення у сфері забезпечення безпеки приватних і корпоративних клієнтів. Максимальний рівень захисту від несанкціонованого проникнення забезпечує використання як дротових, так і бездротових систем охоронної сигналізації.

Сучасна охоронна сигналізація може бути автономною або підключеною до централізованого пульту. При установці автономної охоронної сигналізації, вона відлякує злочинців завдяки потужним сиренам. У разі підключення сигналізації до пульту централізованої охорони ефективність її застосування значно підвищується шляхом застосування груп швидкого реагування.

 Будь-яка охоронна сигналізація охоплює такі складові:

  • набір охоронних датчиків різного принципу дії (об’ємні, контактні, вібраційні і т. д.);
  • центральний контролер системи, що обробляє інформацію, яка надходить;
  • засоби оповіщення (сирени, строб-спалахи);
  • контрольна панель, яка легко встановлюється в приміщенні.

Комплекс технічних засобів охорони зручний в експлуатації для кінцевого користувача. Постановка системи на охорону і зняття з охорони здійснюється набором цифрового коду на пульті користувача.

Крім того, для оперативного управління комплексом технічних засобів охоронної сигналізації можна використовувати кілька кодів користувачів для кожного зі співробітників.  

Охоронна сигналізація, що відрізняється такими технічними характеристиками, здатна перетворити будь-який офіс, квартиру або котедж на неприступну фортецю.Проєктування, монтаж охоронної сигналізації здійснюється співробітниками компанії «Енергетик».

На підготовчому етапі установки охоронної сигналізації здійснюємо обстеження, за результатами якого складаємо акт обстеження і проєкт монтажу з оптимальним розташуванням датчиків і варіантами їх підключення до контрольних панелей. Монтаж систем охоронної сигналізації здійснюється відповідно до норм безпеки та інших нормативних документів, а також з урахуванням конкретних параметрів і характеристик приміщень.

У процесі установки охоронної сигналізації ми завжди готові врахувати побажання замовників, якщо вони не суперечать технічним нормативам. Проєкт монтажу систем охоронної сигналізації заздалегідь узгоджується з замовниками, і за необхідності ми зможемо запропонувати кілька варіантів монтажу обладнання. Після виконання монтажу систем охоронної сигналізації проводяться пусконалагоджувальні роботи для забезпечення працездатності системи, а нашим замовникам надається вся необхідна інформація про правила експлуатації та функціонування встановлених систем сигналізації.