Компанія «Енергетик» цінує вашу індивідуальність і готова запропонувати різні варіанти оснащення звуковим обладнанням, що підходить під завдання і стиль об’єкта.

Система фонового озвучування є однією з найперших умов створення комфортного середовища. Існує безліч напрямків бізнесу, де застосовується звукове оформлення. Це магазини та торгові центри, готелі, магазини, бари, ресторани, офісні приміщення.

Наша компанія професійно займається проєктуванням інсталяцій звукових систем і ми маємо все необхідне для якісного озвучування простору. Можемо запропонувати як готові рішення, так і унікальні проєкти на базі обладнання провідних світових виробників.

Пропоновані нами готові рішення дозволяють якісно оснастити музичним супроводом практично будь-які громадські (торгові) площі. Технологічні особливості компонентів public address дозволяють створювати як складні інсталяції озвучування багаторівневих і багатозонних торгових центрів, так і прості звукові системи для малих площ.

Доцільність застосування звукового обладнання полягає в простоті і надійності його використання і звичайно ж, можливості не пошкодивши, а іноді й підкресливши дизайн приміщення, забезпечити якісною звуковою трансляцією. Залежно від поставлених завдань, система може бути розширена й ускладнена. Ми формуємо звукові комплекти зі збалансованих за ціною та якістю компонентів. Грамотна установка акустики також впливає на якість, надійність і довговічність роботи акустичного комплекту.