Компанія «Енергетик» – це згуртована команда висококласних фахівців. Ми здійснюємо проектування, монтаж, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування систем контролю і управління доступом. Всі фахівці пройшли необхідне навчання і мають багаторічний досвід роботи в сфері систем контролю доступу і зможуть допомогти Вам у виборі обладнання, що відповідає завданням будь-якої складності.

Основні цілі системи контролю та управління доступом: обмеження доступу на об’єкт, контроль і управління доступом на підприємство, облік робочого часу і контроль трудової дисципліни, автоматизоване управління персоналом, організація доступу і обліку автотранспорту, рішення задач ідентифікації та обліку технологічного процесу, організація єдиної системи контролю доступу багатоквартирного житлового комплексу, а також управління різними виконавчими пристроями і підсистемами. Мережеві можливості системи дозволяють контролювати практично необмежену кількість точок – при об’єднанні в розподілену структуру на базі Ethernet.

Компанія «Енергетик» має сучасну матеріально-технічну базу і в своїй діяльності керується необхідною нормативною документацією: СНіП, ГОСТ, ДБН і т.д., використовуваної для проектування, монтажу, налагодження та технічного обслуговування вищеназваних систем, в процесі монтажу застосовується тільки надійне і якісне сертифіковане обладнання.

Співробітники підприємства постійно удосконалюють технологічні рішення при виконанні робіт з проектування, монтажу та технічного обслуговування відповідних систем різного ступеня складності. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте обладнання високої якості та заручаєтесь професійною якістю виконуваних робіт. На весь спектр послуг нами надається гарантія якості, а також проводиться діагностичне тестування установки, що виключає збої в подальшій роботі і вихід з ладу СКУД.