БЦ «АСТАРТА» 

Проектування і монтаж систем електропостачання, електроосвітлення, відеоспостереження, диспетчеризації інженерних систем, систем контролю і управління доступом, охоронної сигналізації на площі 65000м2


Nikopharm 

Електропостачання, зовнішні мережі 10 кВ, монтаж трансформаторної підстанції   


Офісний центр м. Бровари, вул. Гагаріна,21

Монтаж внутрішніх мереж електроосвітлення


Вищий Адміністративний Суд України

Електропостачання, електроосвітлення адміністративного приміщення корпусу №5, а також абонентське обслуговування електричних мереж приміщень Вищого адміністративного суду України по вул. Московській, 8 у м. Києві, більше 1000 кв.м.


Мережа ресторанів «Сушия»

Електропостачання, внутрішні мережі електроосвітлення ресторанів «СушиЯ» по вул. Володимирській, 4, вул. Грушевського, 4, пр. Григоренка, 26 в м. Києві, більше 800 кв.м.


Департамент господарського забезпечення СБ України

Пусконалагоджувальні роботи в електроустановках житлової секції 16, І пускового комплексу 2 черги будівництва житлових будинків з об’єктами обслуговування населення та паркінгом по вул. О. Трутенка, 3 в Голосіївському районі м.Києва.


ТОВ «Прем’єр груп»

Установка систем електрообладнання та електроосвітлення торгово-розважального комплексу «Паралель» по вул. Мишуги 6 в м.Києві понад 4000 кв.м.


ТОВ «КОМПАНІЯ” ГОМЕОПАТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ »

Виконання внутрішніх і зовнішніх електромонтажних робіт референц клініки UBI («Глеваха-1»), автотранспортного підприємства і виробничо-складського комплексу з адміністративно-побутовими приміщеннями в смт. Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл., А також виконання електромонтажних робіт у ветеринарній клініці по вул. Ярославська, 41 в м.Києві більше 3000 кв.м.


ТОВ «МAKСБЕТ»

Електропостачання, електроосвітлення близько 60 залів ігрових автоматів «МAKСБЕТ» в Києві та різних регіонах України загальною площею понад 40 000 м2.


ТОВ «ДКМ ХЛІБ»

Технічне переоснащення приміщень пекарського цеху з виробництва хлібобулочних виробів в Київській обл., М.Ірпінь, смт. Ворзель, вул. Дзержинського, 3 більше 1500 кв.м.


ТОВ «Буланжери»

Електромонтажні роботи в приміщеннях кафе «Буланжери» по вул. Медова 2, Кловський узвіз 7, вул. Лютеранська, 7/10-А, вул. Ярославів Вал, 21/20 та ін. В м.Києві більше 700 кв.м.


ТОВ «АЕРО-ЕКСПРЕС»

Облаштування електроосвітлення та електросилових мереж вантажного терміналу міжнародної кур’єрської пошти в с. Проліски Бориспільського району Київської обл. по вул. Броварська, 1 більше 16000 кв.м.


Київський міжнародний університет

Виконання електромонтажних робіт в офісно-лабораторному корпусі і гуртожитку для студентів, аспірантів і викладачів КМУ по вул. Оксамитовій, 18-а в с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської обл., більше 13000 кв.м.


Будівельне управління Державного управління справами

Виконання робіт по монтажу систем протипожежного захисту, систем відеоспостереження, будівництво внутрішніх мереж зв’язку, електромонтажні роботи по внутрішньому і зовнішньому електропостачанню та силового електроустаткування, а також пусконалагоджувальні роботи службово-технічних приміщень, лабораторій і складських приміщень по вул. Волинської, 66а у Солом’янському районі м.Києва більше 1500 кв.м.


ТОВ «КАСКАД-МЕДІКАЛ»

Електромонтажні роботи по влаштуванню паркінгу і системи блискавкозахисту офісного центру з приміщеннями для обслуговування населення в м.Києві по вул. Дорогожицька 8 у Шевченківському районі більше 8000 кв.м.


ГУ Нацбанку України

Пусконалагоджувальні роботи в приміщеннях банку (вимір опір ізоляції) в м.Києві.


ПАТ «Компанія« Ельба»

Облаштування та утримання в належному стані електричних мереж, які є складовою частиною ЗТП-1180 у м Бровари Київської обл., Мікрорайон № 5, вул. Гамалія.


ДП «Укроборонсервіс»

Облаштування електросилового та світлотехнічного обладнання, структуровані кабельні мережі, система охоронної сигналізації та відеоспостереження адміністративної будівлі Міністерства оборони України в м.Києві вул. Росошанська, 3а