Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Виробництво електрощитового обладнання

Електромонтажні роботи

Виробництво електрощитового обладнання

Виробництво електрощитового обладнання

Виробництво електрощитового обладнання

Електромонтажні роботи

Виробництво електрощитового обладнання

Електролабораторія

Шановні відвідувачі

«Лідер галузі 2012»

Национальный сертификат

Компанія «Енергетик» працює на ринку будівельних послуг з 2001 р.

За підсумками 2012 року електромонтажна компанія «Енергетик» отримала від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу України та державних органів статистики почесну нагороду «Лідер галузі 2012».

Компанія «Енергетик» посіла перше місце серед підприємств-лідерів Київської області за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності (КВЕД 45.31.0 «Електромонтажні роботи»).

Основними напрямками діяльності компанії є:

 • внутрішні й зовнішні електромонтажні роботи,
 • охоронна і пожежна сигналізація,
 • відеоспостереження,
 • системи контролю доступу,
 • системи структурованих кабельних мереж.

Компанія «Енергетик» має всі необхідні дозвільні документи, що відповідають виду діяльності.

У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які мають відповідний практичний досвід роботи.

Головна мета нашої компанії — якісно і в строк виконувати роботи будь-якої складності, використовуючи сучасні методи та нестандартні рішення.

Фахівцями нашої компанії виконано величезну кількість об’єктів різного типу і складності в різних регіонах України.

Серед наших замовників такі організації, як БЦ «Астарта», Вищий Адміністративний Суд України, Департамент господарського забезпечення СБ України, ТОВ «Компанія “Гомеопатичні технології”», Київський міжнародний університет, ТОВ «АЕРО-ЕКСПРЕС», ТОВ «Буланжери», Будівельне управління Державного управління справами, ТОВ «Прем’єр груп», ТОВ «КАСКАД-МЕДІКАЛ», ГУ Нацбанку України, ТОВ «СУШІЯ», ТОВ «ДКМ Хліб», ТОВ «Максбет», ПАТ «Компанія “Ельба”» та інші.

Компанія «Енергетик» надає повний комплекс послуг:

 1. Проєктні роботи електропостачання (отримання технічних умов, розробка та узгодження проєкту електропостачання в Енергонагляді).
 2. Пусконалагоджувальні роботи (комплекс робіт, пов’язаних з пуском і налагодженням встановленого обладнання, а також перевірка відповідності нормативним проєктам і документам).
 3. Електромонтажні роботи внутрішніх і зовнішніх мереж (отримання дозволу на електромонтажні роботи, виконання земляних робіт, складання кошторисів на електромонтаж, закупівля і постачання обладнання).
 4. Системи відеоспостереження (надаємо повний спектр послуг, призначених для візуального контролю й автоматичного аналізу зображень).
 5. Системи комп’ютерних і телефонних мереж (наша компанія забезпечить монтаж і налаштування локальної мережі з нуля або реконструкцію вже готової локальної мережі).
 6. Системи охоронної, пожежної сигналізації та системи оповіщення (автоматизований комплекс для охорони різних об’єктів, майна, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів).
 7. Системи пожежогасіння (проєктування і монтаж систем, які запобігають поширенню пожежі).
 8. Системи блискавкозахисту будівель (надаємо комплекс технічних рішень для захисту і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі від прямого удару блискавки в будинок).
 9. Системи контролю доступу (проєктування та установка сукупності програмно-апаратних технічних засобів безпеки, призначених для обмеження / реєстрації входу-виходу об’єктів (людей, транспорту) на заданій території).
 10. Власне виробництво електрощитового обладнання (якісна збірка електрощитів).
 11. Налагоджувально-контрольно-вимірювальна електролабораторія (тестування електросистем, виявлення несправностей в електроланцюгах і обладнанні, складання технічного звіту про стан електромереж відповідно до вимог ПУЕ і ПТБ).
 12. Технічне забезпечення в проведенні заходів (наші фахівці встановлять і протестують обладнання, проконтролюють його роботу для успішного проведення масових заходів).

Компанія «Енергетик» гарантує якість виконаних робіт строком на 12 місяців. За бажанням замовника здійснюється післягарантійне обслуговування.

Індивідуальний підхід при роботі з замовником дозволяє враховувати всі наявні побажання.

З повагою,

директор компанії «ЕНЕРГЕТИК»

Василенко Ю.А.